flying_elk (flying_elk) wrote,
flying_elk
flying_elk

На політичний момент...

Шановні Пані та Панове, я так розумію, що настав час оголосити свою грома дську позицію. Бо хоча і здається, що тим, що далеко, воно все байдуже і вони ні чого не знають, на справді це більше "Великє бачиться з відстані."

Те що коїться вдома викликає велике занепокоєння і смуток.
Всі ми певно прагнемо кращого для нашої України, хай вона квітне потужною та Незалежною. На мою думку, якби була можливість бути Незалежною та позаблоковую від усіх, то для нас це був би найкращий шлях. Але у наш комунікаційно-логістичний час, відгородитися від усіх, та жити самому собі не можливо. І тому доводиться вибирати з ким товаришувати та куди піти.
Європа - це добре, але відхилившись від ємоційних подобань спробуйте відповісти на декілька питань: чи володіє більшість населення України хоча б однією з Європейських мов? Чи впевнені Ви, що те, що виробляє переважна більшість Українських підприємств набуде хоча б якого попиту в Європі? Чи готові Ви працювати набагато важче, отримуючи заробітну плати не далеку від тієї, що отримуєте зараз? При цьому сплачувати набагато більше за комунальні послуги, медичне страхування та всі інші "щоденні витрати"? Чи відповідають стандарти і реальний рівень освіти в Україні європейським стандартам? І якщо вдуматись глибше, то таких запитань буде більше і більше.
Всі ми прагнемо жити краще, але ми повинні розуміти, що за це буде треба доволі важко сплатити. Чи готова Україна, де велика частина населення щоденно балансує на межі бідноти, до такої сплати?
Я буваю в Європі, мені там подобається. Але я розумію, що Європа не трапиться раптово у нас вдома, навіть якщо ми всі вулиці завісимо її прапорами. Не опиниться Київ Парижем або Римом з їх красотами, не набуде Скандинавської чистоти чи Англійської демократичності. Якщо ми самі не будемо, кожен на своєму місці, творити Європу працюючи, та поважаючи одне одного.
Будь ласка не зрозумійте мене помилково. Я зовсім не в захваті від нашої сьогоденяшної влади, і на Східного Сусіда вже не поглядаю в рожевих окулярах. І те, що наробив президент, повернувши Україну в напрямку Європи та НАТО декілька років тому назад, а тепер, коли ми вже були на порозі, раптом спробувавши розвернутись, та втекти, на моїй професійній мові, на малому літаку визначало б втрату керування та штопор, на великому ж руйнування.
І останнє, те, що непокоїть мене найбільш в ці дні. Можливо тому, що я в Африці бачив громадянські війни на власні очі, та їх геть не цікаві наслідки для простого люду. І у мене нема ні якого бажання побачити це все ще і у нас вдома. Зрозумійте будь ласка, що політики, і ліві і праві і передні і задні, підбурюють вас, всього лиш заради того щоб вашими руками, а бо і головами, отримати собі владу. Ви від цього ні чого не виграєте, але програють усі!
Для тих, хто заспокоює себе, що сценарій громадянської війни малоїмовірний в Україні, нагадую Молдову та Югославію. А ще Африку, де посеред бушу та джунглів, наче загинувши космічні кораблі прибульців височать уламки декілька поверхових будинків. Навколо них зараз сум, жах та камя'яний вік для населення. А колись там було життя...
Тому ви бажаєте бути Європейцями, так будьте ними, поводьтеся розумно та шануйте одне одного! Не дайте крові пролитися заради будь якої влади, бо вона все одно того не варта. А Ви живі Люди...
P.S.1 Вибачаюсь за помилки,на жаль дуже рідко доводиться спілкуватися Українською мовою.
P.S.2 Коментарі заблоковані, бо геть не бажаю вступати в політичні диспути.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author