flying_elk (flying_elk) wrote,
flying_elk
flying_elk

Welcome!

Усім доброго дня!
Час летить, і настала пора поновити «привітальню».

Вітаю вас тут! Так, у цьому ЖЖ тихенько жжужатимуть про авіацію. Вона буває маленька і велика, низенько або високо, але всі ми в одному небі.
Коротко нагадаю умови - там, на висоті, незалежно від розміру і кольорів ми одне одного поважаємо. І ще там не важливо хто правий, а тільки те, що правильно.
І так, тут буде іноді траплятись і політика. Бо навіть там, у небі, від землі відокремитися не можливо. Готовий сперечатися, але за тією ж умовою - якщо у вас є обґрунтована точка зору і ви поважаєте думки інших.
Попереджаю одразу - я в сьогоднішньому вимірі дуже страний блогер, який не переймається кількістю лайків, кількістю підписаних на мене і все такє. І навіть гірше - я і відповідаю повільно і під настрій. Мабуть тому що з роками розумієш, що спілкування - воно як добрий алкоголь, смакує потрошку і в гарній, своїй компанії. І як раз у зв‘язку з абзацем вище - якщо я відчуваю з чогось боку грубість чи не повагу, то я радже натисну на кнопочку «бан», ніж буду витрачати час на чиєсь виховання.
І ще якщо ви слідкуєте за цим журналом давно, то певне знаєте, що був час, коли я закрив велику частину постів. Тому були великі причини. Але час плине і зараз ці обмеження зняті, так що читаємо і радіємо. Зараз хто хоче прифрендюватись - то будь ласка, але якщо просто читати, то і так добре.
Ну то що, летимо???

Всем здравствуйте!
Время летит, и пора обновить верхний пост.
В этом ЖЖ негромко жужжат об авиации, разной, большой и маленькой.
Коротко напомню условия - мы общаемся уважительно, спорим, только если у вас есть серьёзно аргументированная точка зрения. Если нет, то извините, я больше перевоспитывать ни кого не собираюсь, бан и до свиданья.
Ну и повторюсь в очередной раз - я плохой блоггер, для меня общение в небольшом кругу людей, о которых я хоть что-то знаю, и с которыми мне приятно общаться, гораздо приятнее и поэтому важнее, чем количество «лайков» и все тому подобное.

Да, был момент, когда мне пришлось здесь закрыть значительную часть статей, но сейчас ситуация изменилась, все открыто, читайте и пользуйтесь в своё удовольствие.
Политика, до тех пор пока она актуальна для Украины, в этом жж будет. Моей ошибкой было открывать коменты к этим постам и тем более вступать в длинные споры, пытаясь кого то в чем то убедить. На всякий случай в который раз напомню: я очень рад, если вы любите свою Страну, до тех пор пока вы не начинаете не любить мою Страну.

І на останок, щоб було зрозуміло, що та як, то ось тут моя «авіабіографія»:
https://flying-elk.livejournal.com/39728.html

Летимо далі!


Поки для референса залишу тут попередній варіант «верхнього посту», головним чином тому, що до нього багато коментарів і я не хотів би їх отак просто «знести». Але з часом вирішимо:

Пані та Панове, блог переведено в закритий режим. Бажаючи читати та коментувати кидайте запити про задруження. Не дуже швидко, але усіх поприєдную. Тількі напишіть декілька слів про себе - у наші веселі часи треба знати кого підпускаєш до себе опліч.
Давно вже збирався це зробити, та так буде навіть краще - писати буду цікавіше, спілкуватися зможемо вільніше.
Відкритими залишаю лише трохі "історичних" авіапостів та деяку політику без коментарів.
Дякую усім Друзям за розуміння та підтримку, та щиро запрощую до польоту!

Ladies and Gents, the blog had been closed for public. Nothing special - it will be more aviation, flying and ... will see.
If you like to stay and chat with me please send me a "Friend request" - I will try to respond ASAP. Just write few words about Yourself - I would be happy to know whom I am talking to...
Thank You for support and understanding! And Welcome on board!

UPDATE 1. Небольшое объяснение к вышесказанному: Ребят, я не собираюсь ни превращать мой жж в "закрытый клуб почитателей", ни тем более различать людей по признаку языка, страны и т.д. Я всегда рад услышать аргументированное возражение моему мнению. Я очень рад, если Вы очень любите свою Страну, до тех пор пока Вы не начинаете не любить мою Страну.
Причина же закрытия большинства статей - в наше странное и сложное время меня гораздо больше устроит общение в небольшом кругу людей, о которых я хоть что-то знаю, и с которыми мне приятно общаться, чем общение со многими неизвестными. Немного сомневаюсь, что делать с некоторыми тренинг-постами - их, как оказалось читают довольно много моих Коллег и в том числе начинающих, а с ними я бы очень хотел продолжать делиться, тем что сам уже, иногда с трудом и ошибками, но достиг.
Я потихоньку пишу о авиации, надеюсь скоро будет результат. Но когда работаешь по максимуму, учишься при этом, и плюс все остальные "жизненные" заботы то получается медленней, чем хотелось бы.
Политика, до тех пор пока она актуальна для Украины, в жж будет. Моей ошибкой было открывать коменты к этим постам и тем более вступать в длинные споры, пытаясь кого то в чем то убедить. Буду исправляться!

Летим дальше!

no title
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 99 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →